Про нас

Про нас

РАДІ ВІТАТИ ВАС НА НАШОМУ САЙТІ
Нашу підприємство створене в 2006 році та пройшло багато нелегких етапів розвитку, які відшліфували наш сервіс, загартували нас в умовах української економіки та допомогли створити надійну бізнес модель, яка максимально задовольняє наших клієнтів у профільних галузях. Географічно наш центральний офіс знаходиться в м. Івано-Франківськ.

На даному етапі Viza Express – це організація, метою якої є допомога у вирішенні питань емігнародного характеру. Ми надаємо послуги по працевлаштуванню за кордоном, навчання за кордоном та багатьох суміжних сферах, які часто цікавлять наших співвітчизників.
Не зважаючи на те, яку послугу Ви оберете для себе, можете бути впевнені в професійному сервісі, адекватних цінах та повному супроводі від першого дзвінка до реалізації Ваших задумів!

НАша мета

Сьогодні все більше українців намагаються виїхати закордон керуючись різними причинами, хоча здебільшого вони переслідують мету пошуку гідної роботи. Виїзд в іншу країну на заробітки це один з найпопулярніших варіантів достойного працевлаштування. Часто таким людям потрібна термінова реєстрація на візу

Тут на офіційному сайті Viza Express, ви зможете замовити виготовлення будь-яких віз в різні країну світу. В переліку запропоновані декілька варіантів, вказано їхню специфіку та ціну. Реєстрація на візу  проходить з дотриманням усіх вимог згідно чинного законодавства України, в тому числі й міжнародного. Саме тому по прибуттю у вас не буде ніяких непорозумінь з місцевими органами влади.

Чому обирають нас?

Компанія працює по ліцензії та надає свої послуги прозоро, офіційно працевлаштовуючи своїх клієнтів у різних країнах світу, в тому числі в ЄС та США. Нашим клієнтам доступний широкий перелік послуг, та повноцінний супровід. Наші спеціалісти підготують увесь необхідний пакет документів.
  • Працюємо з усіма регіонами України
  • 100% гарантія оформлення візи
  • 14 річний досвід роботи
  • 5000 успішно оформлених віз
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта